Visas kategorijas
Nozares jaunumi

Sākums> Jaunumi > Nozares jaunumi

Ķīnas jaunie enerģijas transportlīdzekļi iegūs 65% pasaules tirgus

Laiks: 2023-08-28Rezultāti: 50

Paredzams, ka Ķīnas jaunu enerģijas transportlīdzekļu ražošana un pārdošana šā gada pirmajā ceturksnī dubultosies un aizņems 65 procentus no pasaules tirgus, ceturtdien ziņoja People's Daily.

Ķīnas jaunie enerģētiskie pasažieru transportlīdzekļi saglabāja nepārtrauktu strauju izaugsmi, neskatoties uz epidēmijas negatīvajām sekām, mikroshēmu trūkumu un litija cenu pieaugumu, sacīja Ķīnas Pasažieru automobiļu asociācijas ģenerālsekretārs Cui Dongshu.

Ķīnas autoražotājs BYD svētdien paziņoja, ka kopš marta ir pārtraucis tradicionālo ar fosilo degvielu darbināmu transportlīdzekļu ražošanu. Uzņēmums uzstādīja jaunu ikmēneša pārdošanas rekordu Ķīnas jaunu enerģijas transportlīdzekļu ražotājam, pārdodot vairāk nekā 104,300 XNUMX vienības tajā pašā mēnesī.

Vēl pieci jauni energoautomobiļu uzsācēji reģistrēja vairāk nekā 10,000 1 vienību ikmēneša pārdošanas apjomu, vairāk nekā divkāršojot to pieauguma tempu salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu, teikts ziņojumā, atsaucoties uz XNUMX.aprīlī paziņotajiem ikmēneša ziņojumiem.

GAC Aion rūpnīca pabeidza jaudas palielināšanu un modernizāciju no 31. janvāra līdz 14. februārim, sacīja Gu Huinans, populārā EV ražotāja GAC ​​Aion ģenerāldirektors, kas atrodas Guandžou, Guandunas provincē.

Pēc tam GAC Aion viedās rūpnīcas ražošanas efektivitāte palielinājās par 45 procentiem un pielāgošanas jauda pieauga par 35 procentiem, kas ļoti veicināja strauju uzņēmuma ražošanas un pārdošanas izrāvienu martā, sacīja Gu.

Ķīnas automobiļu ražošanas jaudas izkārtojums ir samērā līdzsvarots, un produkcija Ķīnas austrumos, dienvidrietumos, dienvidos, ziemeļos un ziemeļaustrumos veidoja attiecīgi 19, 17, 16, 14 un 12 procentus, norāda Cui.

Salīdzinoši pilnīga un kontrolējama jaunu enerģijas transportlīdzekļu rūpnieciskā ķēde arī sniedz spēcīgu atbalstu nozares izaugsmei, sacīja Cui.

Jauno enerģijas transportlīdzekļu izplatības līmenis Ķīnā pieauga no 6 procentiem 2021. gada janvārī līdz 22 procentiem līdz pagājušā gada beigām, kas ir vidēji par 1.3 procentpunktiem mēnesī, sacīja Vans Čuaņfu, BYD priekšsēdētājs.

Ar izcilu veiktspēju, konkurētspējīgiem jauniem elektriskiem transportlīdzekļiem un uzlabojot lietotājiem draudzīgu vidi, Ķīnas EV nozare ir nonākusi stāvoklī, ko galvenokārt virza tirgus, sacīja Vans.

Sniedzot jaunu posmu, izrāvieni kļūst arvien grūtāki un sarežģītāki, un ir jāatrisina jauna situācija un problēmas, sacīja rūpniecības un informācijas tehnoloģiju viceministrs Sjiņ Guobins.

Jāuzlabo jauno enerģijas transportlīdzekļu nozares atbalsta politikas sistēma, jāpadziļina integrēta inovācija, nepārtraukti jānodrošina automobiļu mikroshēmu piegāde un jāpastiprina funkciju, datu un kiberdrošības uzraudzība, sacīja Sjiņs.

Ķīnas jauno enerģijas transportlīdzekļu tirgus ieiet jaunā straujas izaugsmes posmā no 2021. līdz 2030. gadam. Paredzams, ka aptuveni 2030. gadā jaunu enerģijas transportlīdzekļu tirdzniecība būs līdzīga fosilā kurināmā transportlīdzekļiem, sacīja Ķīnas Zinātņu akadēmijas akadēmiķis Ouyang Mingao.

1

Populāras kategorijas