Visas kategorijas
Nozares jaunumi

Sākums> Jaunumi > Nozares jaunumi

BYD pavērsiens, jo jaunu enerģijas transportlīdzekļu ražošana sasniedz 5 m

Laiks: 2023-08-28Rezultāti: 32

1

Trešdien Šeņdžeņā, Guandunas provincē, no Ķīnas jaunā enerģijas transportlīdzekļu ražotāja BYD ražošanas līnijas nobrauca 5 miljonais NEV — Denza N7 SUV, padarot to par pirmo autoražotāju, kas sasniedzis pavērsiena punktu visā pasaulē.

BYD priekšsēdētājs Vans Čuaņfu sacīja, ka tas nav tikai BYD pavērsiens, bet arī Ķīnas zīmolu pozitīvas un augšupejošas attīstības apliecinājums, kuri ir apguvuši pamattehnoloģijas un kuriem būs ievērojams potenciāls NEV pārveidē.

Pašlaik Ķīna ir pasaules līdere NEV pārdošanā. Vairāk nekā 60 procenti NEV visā pasaulē tiek ražoti un pārdoti Ķīnā. Ķīnas NEV patenti veido 70 procentus no pasaules kopējā apjoma, un Ķīna piegādā vairāk nekā 63 procentus pasaules elektrisko transportlīdzekļu akumulatoru.

Tiek lēsts, ka līdz 2025. gadam NEV veidos 60 procentus no kopējā transportlīdzekļu pārdošanas apjoma Ķīnā, un šādu transportlīdzekļu popularitāte var ļaut Ķīnas markām līdz tam pašam gadam ieņemt 70 procentu vietējā tirgus daļu, salīdzinot ar 50 procentiem 2022. gadā, Wang. teica.

Būdams viens no agrākajiem NEV ieviesējiem, BYD ir koncentrējies uz šo nozari divus gadu desmitus un beidzot piedzīvojis nozares straujo attīstību.

Tās pirmais NEV modelis tika prezentēts 2008. gadā, un miljona NEV ražošanai vajadzēja BYD 13 gadus. Pēc BYD datiem bija nepieciešami 18 mēneši, līdz tā kumulatīvie pārdošanas apjomi sasniedza trīs miljonus, un vēl deviņi mēneši, lai šis rādītājs sasniegtu 5 miljonu robežu.

Kopš 2022. gada marta BYD pārtrauca tīru iekšdedzes dzinēju modeļu ražošanu. Tā NEV pārdošanas apjoms tajā gadā sasniedza 1.86 miljonus vienību, ieņemot pirmo vietu starp pasaules autoražotājiem.

Impulss turpinājās arī 2023. gadā. Tā pārdošanas apjoms no janvāra līdz jūlijam sasniedza 1.52 miljonus vienību, kas ir par 88.81% vairāk nekā iepriekšējā gadā. Tostarp aptuveni 92,400 2022 vienību tika piegādātas ārzemēs, pārsniedzot kopējo ārzemēs pārdoto apjomu visā XNUMX. gadā.

Kopš 2010. gada uzņēmums ir paplašinājis savu klātbūtni pasaulē. Tā elektriskā sabiedriskā transporta risinājumi tagad darbojas vairāk nekā 400 pilsētās vairāk nekā 70 valstīs.

Tās pasažieru NEV ir arī guvušas zīmi vairāk nekā 54 valstīs ar Atto 3, vienu no tā labi zināmajiem apvidus auto, kas vairākus mēnešus ir vadošais NEV pārdošanas apjomā Taizemē, Izraēlā un Singapūrā.

Jūlijā BYD paziņoja par plāniem izveidot trīs jaunas rūpnīcas Brazīlijā, pastiprinot savu kā nozares virzītāja lomu.

Šādi sasniegumi galvenokārt ir saistīti ar BYD apņemšanos īstenot tehnoloģiskus jauninājumus un ievērojamus ieguldījumus pētniecībā un attīstībā, norāda Vangs.

Sākot ar 2002. gadu, BYD ieguldīja lielus ieguldījumus jaudas akumulatoru tehnoloģijā un 2003. gadā sāka hibrīdtehnoloģiju pētniecību un izstrādi, uzkrājot ieguldījumus aptuveni 100 miljardu juaņu (13.88 miljardu ASV dolāru) apmērā. Pat 2019. gadā, kad tā tīrā peļņa bija tikai 1.6 miljardi juaņu, BYD ieguldīja 8.4 miljardus juaņu tehnoloģiju pētniecībā un attīstībā, sacīja Vans.

Šobrīd BYD ir 11 pētniecības institūti ar vairāk nekā 90,000 19 pētniecības un attīstības profesionāļu. Uzņēmums vidēji darba dienā iesniedz 15 patentu pieteikumus un saņem XNUMX patentu atļaujas. Tās galvenie jauninājumi ietver asmens akumulatoru un DM-i superhibrīda sistēmu.

Populāras kategorijas