Visas kategorijas
Uzņēmuma jaunumi

Sākums> Jaunumi > Uzņēmuma jaunumi

Kādas ir Fineup priekšrocības? Kāpēc izvēlēties jūs par savu piegādātāju?

Laiks: 2023-08-17Rezultāti: 83

Shenzhen Fineup Industrial Co., Ltd., kuras galvenā mītne atrodas Šenžeņā, sastāv no Zhengzhou filiāles, Kašgaras filiāles un Khorgos filiāles. Mūsu galvenās kategorijas ir transportlīdzekļi un auto rezerves daļas, kā arī piedāvājam visaptverošus piegādes ķēdes risinājumus jauniem enerģijas transportlīdzekļiem. Mūsu klienti atrodas Vidusāzijā, Tuvajos Austrumos, Dienvidamerikā un Austrumeiropā. Mūsu uzņēmuma mērķis ir kļūt par vadošo automašīnu eksporta uzņēmumu Ķīnā. Mūsu priekšrocības ir šādas:

1) Bagātīgs piedāvājums:Ietver vairāk nekā 20 automašīnu zīmolus un 200 automašīnu modeļus, tostarp jaunus enerģijas transportlīdzekļus un benzīna transportlīdzekļus. Mums ir stabils piedāvājums ar labu cenu un augstu kvalitāti.

2)Daudzveidīgi kanāli:Mēs esam izveidojuši ilgtermiņa un abpusēji izdevīgas partnerattiecības ar ārvalstu klientiem, tostarp automašīnu tirgotājiem, auto lielveikaliem, automašīnu nomas un ekspluatācijas uzņēmumiem utt.

3) Profesionāls pakalpojums:Mēs piedāvājam loģistikas risinājumus no durvīm līdz durvīm un pilnīgas piegādes ķēdes risinājumus ar profesionālu, uzticamu un sirsnīgu klientu apkalpošanas pieredzi.

Vai jūs sniedzat kādu pakalpojumu?

Mēs piedāvājam visaptverošus piegādes ķēdes risinājumus jauniem enerģijas transportlīdzekļiem. Tostarp:

1) licence un nodots pakalpojums eksportam.

Sniedzam transportlīdzekļu licences un nodošanas pakalpojumus eksportam. Piegādes periods tiks garantēts vienas nedēļas laikā ar konkurētspējīgu cenu.

2) Noliktavas serviss

Mēs sniedzam noliktavas uzglabāšanas pakalpojumu saviem klientiem ar profesionālu, uzticamu un siltu pieredzi Henaņas un Sjiņdzjanas provincē.

3) Transporta pakalpojumi

Mēs sniedzam bagāžnieka pārvadājumu pakalpojumus uz Kašgaru un Khorgosu no citām Ķīnas pilsētām. Nodrošinām arī starptautiskos pārvadājumus uz Almati, Taškentu, Biškeku no Sjiņdzjanas provinces ostām.

4) Piegādes ķēdes finansējums

Piegādes ķēdes finansējums ir uz tehnoloģijām balstītu biznesa un finansēšanas procesu kopums, kas samazina izmaksas un uzlabo darījumā iesaistīto pušu efektivitāti. Piegādes ķēdes finansēšanu galvenokārt noteica pieaugošā globalizācija un piegādes ķēdes sarežģītība, jo īpaši automobiļu un ražošanas nozarēs. Mēs varam nodrošināt profesionālu finanšu risinājumu, lai kopā ar mūsu partneriem piesaistītu vairāk kapitāla jauno enerģijas automašīnu un transportlīdzekļu daļu eksporta biznesā.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par jauniem enerģijas transportlīdzekļiem vai citu informāciju, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums:

Uzņēmuma nosaukums: Shenzhen Fineup Industrial Co., Ltd.

Kontaktpersona: Jēkabs Lau

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

WhatsApp: + 852-57072199

Valsts: Ķīna

Lasīt vairāk:https://www.fineupcar.com/

https://fineup.en.alibaba.com/


Populāras kategorijas